Cisco CCNA 200-301 Sınavına Hazırlık Eğitimi

cisco-ccna-200-301-sinavina-hazirlik-egitimi

CCNA sınavına hazırlık eğitimine hoş geldiniz!

Cisco Certified Network Associate (CCNA) sınavı, ağ yönetimi alanında yaygın olarak tanınan bir sertifikadır. Ağ temelleri, LAN anahtarlama teknolojileri, yönlendirme teknolojileri ve WAN teknolojileri gibi alanlarda bilgi ve becerilerinizi test eder.

CCNA sınavına hazırlık eğitimimiz, CCNA sınavını ilk denemenizde geçmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Eğitim, sınavda yer alan tüm konuları kapsayacak ve size simülasyonlar aracılığıyla uygulamalı deneyim sağlayacaktır.

Eğitimimiz temel kavramlar ve teknolojiler hakkında derinlemesine açıklamalar sağlamakta ve tüm sorularınızı yanıtlamayı hedeflemektedir. Eğitim ayrıca, gerçek sınava kendinizi güvende ve hazırlıklı hissetmenize yardımcı olacak uygulama sınavları ve test çözme stratejilerini içermektedir.

Bu eğitim, CCNA 200-301 sınavına yönelik güncel müfredatı içeren, teorik bilgileri öğrenmenin yanında Cisco Packet Tracer programı ile uygulamasını yapabileceğiniz bir kaynaktır.

Günümüzde çevremize baktığımızda tüm cihazların bir Network’ün parçası olduğunu görüyoruz, elimizdeki cep telefonundan, evimizdeki televizyona, kolumuzdaki saatimizden şirketimizdeki bilgisayara kadar tüm cihazlar bir Network’e bağlanıyor ve sürekli bir iletişim halinde bulunuyor. Çevremiz bu kadar Network ile örülmüş iken Network’ün temelini öğrenmenin önemli olduğunu değerlendiriyoruz. Çünkü Network günümüzde Teknolojinin temel taşını oluşturuyor.

Network’ü anlamak için önce Network’ün temellerini anlamamız gerekiyor. Bu eğitim serisinde de Network’ün temellerini ayrıntılı olarak görüyor olacaksınız. Ayrıca Network konusunda dünya lideri olan Cisco cihazlarının işletilmesi, yapılandırılması ve güvenlik tehditlerinin belirlenerek tedbirlerinin alınması konularında bilgi sahibi olacaksınız. Bu eğitim sizi 200-301 CCNA Sınavına hazırlayacak. Eğitim sonunda CCNA sertifikasını alacak seviyede bilgi edinmiş olacaksınız.

CCNA sertifikasına sahip olmak, Bilgi Teknolojileri alanında bir kariyere hazırlanmanın ilk adımlarından biridir. CCNA sertifikası ile Network temelleri, Network erişimi, IP bağlantısı, IP hizmetleri, güvenlik temelleri, otomasyon ve programlanabilirlik ile ilgili bilgi ve becerilerinizi belgelemektedir.

Bu eğitim sizlere Bilgi Teknolojileri kariyeriniz için geniş kapsamlı temel bilgileri sunacak. Eğitim süresince teorik ve pratik olarak IPv4 ve IPv6 ağlarını nasıl kuracağınızı, nasıl çalıştıracağınızı, ve nasıl yapılandıracağınızı öğreneceksiniz. Bu eğitim Router, Switch gibi Network Cihazlarının yapılandırılmasını, yönetilmesini ve temel güvenlik tehditlerinin belirlenip önlemlerinin alınmasını içeriyor, ayrıca bu eğitimde network programlanabilirliği, otomasyon ve yazılım tabanlı Network oluşturma üzerine bilgiler de edineceksiniz. Bu eğitimin sonunda, Network konularını güvenle tartışabileceksiniz Router’lar ve Switch’ler gibi gerçek Network cihazlarını yapılandırmaya başlayabileceksiniz. Bu eğitim sizlere 200-301 CCNA (Cisco Certified Network Associate) sınavına hazırlanmanızda yardımcı olacak. Bu sınavı geçmeniz durumunda CCNA sertifikasına sahip olabileceksiniz.

Bu eğitimin sonunda, CCNA sınavında kapsanan kavramlar ve teknolojiler hakkında sağlam bir anlayışa sahip olacak ve sınavı geçmek ve CCNA sertifikanızı kazanmak için iyi hazırlanmış olacaksınız.

CCNA sınavına hazırlık eğitimimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sertifikasyon hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz!"

UDEMY platformunda yayınlanan eğitime indirimli olarak aşağdaki linkten kaydolabilirsiniz

cisco-ccna-200-301-sinavina-hazirlik-egitimi