Eğitimler

Online Cisco Eğitimlere Hoşgeldiniz

Bu Eğitimler ile Network konusunda dünya lideri olan Cisco cihazlarının işletilmesi, yapılandırılması ve güvenlik tehditlerinin belirlenerek tedbirlerinin alınması konularında bilgi sahibi olacaksınız. Eğitimlerimize Udemy üzerinden erişebilirisiniz. Eğer sizde Network konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğitimlerimize %90 indirimle kaydolabilirsiniz!


200-301 CCNA Sınavına Hazırlık Eğitimi

Bu Eğitimde Network konusunda dünya lideri olan Cisco cihazlarının işletilmesi, yapılandırılması ve güvenlik tehditlerinin belirlenerek tedbirlerinin alınması konularında bilgi sahibi olacaksınız.

Ayrıca bu eğitim sizi 200-301 CCNA Sınavına hazırlayacak. Bu eğitim ile CCNA sertifikasını alacak seviyede bilgi edinmiş olacaksınız.

CCNA sertifikasına sahip olmak, Bilgi Teknolojileri alanında bir kariyere hazırlanmanın ilk adımlarından biridir.

CCNA sertifikası ile Network temelleri, Network erişimi, IP bağlantısı, IP hizmetleri, güvenlik temelleri, otomasyon ve programlanabilirlik ile ilgili bilgi ve becerilerinizi belgelemektedir.

Bu eğitim sizlere Bilgi Teknolojileri kariyeriniz için geniş kapsamlı temel bilgileri sunacak. Eğitim süresince teorik ve pratik olarak IPv4 ve IPv6 ağlarını nasıl kuracağınızı, nasıl çalıştıracağınızı, ve nasıl yapılandıracağınızı öğreneceksiniz.

Bu eğitim Router, Switch gibi Network Cihazlarının yapılandırılmasını, yönetilmesini ve temel güvenlik tehditlerinin belirlenip önlemlerinin alınmasını içeriyor, ayrıca bu eğitimde network programlanabilirliği, otomasyon ve yazılım tabanlı Network oluşturma üzerine bilgiler de edineceksiniz.

Bu eğitimin sonunda, Network konularını güvenle tartışabileceksiniz Router’lar ve Switch’ler gibi gerçek Network cihazlarını yapılandırmaya başlayabileceksiniz.

%90 İndirimle Eğitimimize Udemy Sayfasından Kayıt Olmak İçin Tıklayınız


350 – 401 ENCOR Sınavına Hazırlık Eğitimi

350-401 ENCOR Implementing Cisco Enterprise Network Core Technologies  Sınavına Hazırlık Eğitimi halen yapım aşamasındadır.


350-701 SCOR Sınavına Hazırlık Eğitimi

350-701 SCOR Sınavına hazırlık eğitimi halen yapım aşamasındadır.