CİSCO AKADEMİ

Hakkımızda

2019 yılında Online Eğitim Merkezi olarak kurulduk. Amacı Network konusunda dünya lideri olan Cisco Cihazlarına yönelik Türkçe online eğitimler hazırlamaktır. Eğitimlerimiz konusunda uzman, yıllarca Network İşletmeni, Network Yöneticisi, Network Mühendisi gibi farklı pozisyonlarda görev almış, bilgi ve tecrübelerini aktarmak maksadıyla görevli eğitmenimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Eğitmenimiz halen Udemy eğitim platformunda tecrübelerini paylaşmaktadır.

TECRÜBE & KALİTEMİZ

90%
90%
96%
Zaman Kaybetmeden Eğitimlerimizi Başlayın.

EĞİTİMLERİMİZ

200-301 CCNA Sınavına Hazırlık Eğitimi

Bu Eğitimde Network konusunda dünya lideri olan Cisco cihazlarının işletilmesi, yapılandırılması ve güvenlik tehditlerinin belirlenerek tedbirlerinin alınması konularında bilgi sahibi olacaksınız.Ayrıca bu eğitim sizi 200-301 CCNA Sınavına hazırlayacak. Bu eğitim ile CCNA sertifikasını alacak seviyede bilgi edinmiş olacaksınız.

Temel Network Eğitimi-1 (Ücretsiz

Günümüzde çevremize baktığımızda tüm cihazların bir Network’ün parçası olduğunu görüyoruz, elimizdeki cep telefonundan, evimizdeki televizyona, kolumuzdaki saatimizden şirketimizdeki bilgisayara kadar tüm cihazlar bir Network’e bağlanıyor ve sürekli bir iletişim halinde bulunuyor,.

Temel Network Eğitimi - 2 (Ücretsiz)

Çevremiz bu kadar Network ile örülmüş iken Network’ün temelini öğrenmenin önemli olduğunu değerlendiriyoruz,Çünkü Network günümüzde Teknolojinin temel taşını oluşturuyor,Network’ü anlamak için önce Network’ün temellerini anlamamız gerekiyor, Bu eğitim serisinde de Network’ün temellerini ayrıntılı olarak görüyor olacağız.

Canlı Eğitim

200-301 CCNA, 350-401 ENCOR Implementing Cisco Enterprise Network Core Technologies ve 350-701 SCOR Sınavlarına yönelik uzaktan birebir eğitim hizmeti vermekteyim.

Eğitim Videolarımız

Müşteri Yorumları